Krakovská 593/19, Praha 1 Po - So 11 - 23, Ne Zavřeno +420 737 350 000

Mr.HU– O nás

Našefilizofie

U nás All You Can Eat neznamená žádný kompromis, žádné levnější suroviny, žádné menší porce, žádná nižší kvalita, žádné několik hodin stojící připravené proce sushi dopředu – to u nás opravdu není!

Kulinářskýzážitek

U nás zažijete sushi a All you can eat v nevšední podobě
Proč víme, že si u nás pochutnáte?

Sushi je naší vášní, naší láskou, máme vaření v krvi. Proto si zakládáme na tom, že vždy používáme jen ty nejlepší suroviny prvotřídní kvality, vše vyrábíme čerstvé a na objednávku. Jinak bychom to ani nechtěli.


 
 • Výborný koncept All you can eat. Velký výběr sushi i smažených čínských jídel za dobrou cenu. Vyberete si co si chcete dát, napíšete na papírek a pak vám to postupně nosí. Určitě doporučuju navštívit!
  Andrejka
  Andrejka
 • Volná konzumace z celého menu - sushi, saláty, polévky, hlavní jídla, dezerty atd. Vše malé degustační porce, lze objednat tolik porcí kolik sníte. ANO SNÍTE - následnou objednávku lze realizovat až po té co dojíte, neplýtvá se jídlem, co nesníte to zaplatíte. Žádné ruské stolování - pěkně ochutnávejte - A JE CO - a potom si objednejte další a další dobroty. Nezapomínejte na nápoje - TY SE PLATÍ ZVLÁŠŤ - JAPONSKÉ PIVO JE LEHKÉ A CHUTNÉ. Na celou konzumaci máte 150 min.
  Tomáš
 • Luxusní výborný sushi.Podle mého názoru nejlepší All you can eat v České republice.Velmi příjemný prostředí, vřele doporučuji.
  Michal